Agenda

Titel Aanvangsdatum Aanvangstijd Eindtijd Locatie Categorie
De Pein E2-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 08 December 2018 10:00 10:55 Gymzaal Opeinde Middelbuorren 1 9218PP OPEINDE Sparta E1
De Wâlden F1-Sparta (Ze) F1 Zaterdag, 08 December 2018 11:00 11:55 De Hege Walden Van Haersmasingel 38 9062GC OENTSJERK Sparta F1
Korwi B1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 08 December 2018 12:00 13:00 Stikkerlaan Mr. D.U. Stikkerlaan 6 9671BZ WINSCHOTEN Combi B1
Flamingo's D2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Zaterdag, 08 December 2018 14:00 15:00 De Houtmoune Vaart 12 9285TX BUITENPOST Combi D2
Harkema C1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Zaterdag, 08 December 2018 14:00 15:00 De Fugelkamp Fugelkamp 10 9281MA HARKEMA Combi C1
De Hoeve/Due Amici Fitness 4-Sparta (Ze) 3 Zaterdag, 08 December 2018 16:10 17:20 De Duker Dwarsvaartweg 2 8391ML NOORDWOLDE FR Sparta 3
Harkema 2-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 08 December 2018 17:40 18:50 De Fugelkamp Fugelkamp 10 9281MA HARKEMA Sparta 2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1-AVO A3 Zaterdag, 08 December 2018 18:20 19:30 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A1
Harkema 1-Sparta (Ze) 1 Zaterdag, 08 December 2018 18:50 20:00 De Fugelkamp Fugelkamp 10 9281MA HARKEMA Sparta 1
Sparta (Ze) F1-It Fean F1 Zaterdag, 15 December 2018 09:00 09:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta F1
Sparta (Ze) E1-It Fean E2 Zaterdag, 15 December 2018 10:00 10:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta E1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1-It Fean/Boelenslaan C2 Zaterdag, 15 December 2018 11:00 12:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2-DWA/Argo C2 Zaterdag, 15 December 2018 12:00 13:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1-DTL D1 Zaterdag, 15 December 2018 13:00 14:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2-De Granaet B2 Zaterdag, 15 December 2018 14:00 15:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1-Noordenveld B2 Zaterdag, 15 December 2018 15:00 16:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2-Quick '21 A1 Zaterdag, 15 December 2018 16:00 17:10 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A2
SIOS (W) A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 15 December 2018 16:25 17:35 De Steense Deken Vaasstraat 15 8472AA WOLVEGA Combi A1
Sparta (Ze) 3-WSS 4 Zaterdag, 15 December 2018 17:10 18:20 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 3
Sparta (Ze) 2-EKC 2000 2 Zaterdag, 15 December 2018 18:20 19:30 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Sparta (Ze) 1-EKC 2000 1 Zaterdag, 15 December 2018 19:30 20:40 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 1
Heerenveen D2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1 Zaterdag, 22 December 2018 10:00 11:00 Hoekstra hal It Hege Stik 9 8445PZ HEERENVEEN Combi D1
Ritola B1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 05 Januari 2019 12:05 13:05 De Zwet De Klencke 32 9472RN ZUIDLAREN Combi B1
Thrianta C2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 Zaterdag, 05 Januari 2019 15:00 16:00 Activum Sportveldenweg 2 7902NX HOOGEVEEN Combi C2
Sparta (Ze) E1-Flamingo's E3 Zaterdag, 12 Januari 2019 10:00 10:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta E1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1-Noordenveld C1 Zaterdag, 12 Januari 2019 11:00 12:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2-Noordenveld C2 Zaterdag, 12 Januari 2019 12:00 13:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2-NQL D1 Zaterdag, 12 Januari 2019 13:00 14:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1-Heerenveen D2 Zaterdag, 12 Januari 2019 14:00 15:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2-DIO/Donkerbroek/VZK B1 Zaterdag, 12 Januari 2019 15:00 16:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1-Hoogkerk/Nic. B3 Zaterdag, 12 Januari 2019 16:00 17:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2-ROG A1 Zaterdag, 12 Januari 2019 17:00 18:10 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1-Heerenveen A1 Zaterdag, 12 Januari 2019 18:10 19:20 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A1
Sparta (Ze) 2-Elko 2 Zaterdag, 12 Januari 2019 19:20 20:30 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Sparta (Ze) 1-Elko 1 Zaterdag, 12 Januari 2019 20:30 21:40 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 1
Drachten/Van der Wiel D2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Zaterdag, 19 Januari 2019 11:05 12:05 SNIJ Noord Hal Sportlaan 7 9203NV DRACHTEN Combi D2
Drachten/Van der Wiel D1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1 Zaterdag, 19 Januari 2019 12:10 13:10 SNIJ Noord Hal Sportlaan 7 9203NV DRACHTEN Combi D1
De Granaet F1-Sparta (Ze) F1 Zaterdag, 19 Januari 2019 12:45 13:40 Tolhuispark (zaal) Tolhuispark 2 9103SN DOKKUM Sparta F1
Niek 1-Sparta (Ze) 3 Zaterdag, 19 Januari 2019 14:00 15:10 De Marse Mr H Smeengestraat 54 7963BP RUINEN Sparta 3
DIO E1-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 19 Januari 2019 15:00 15:55 Boekhorst De Haer 1 8431GS OOSTERWOLDE FR Sparta E1
DIO C1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Zaterdag, 19 Januari 2019 16:00 17:00 Boekhorst De Haer 1 8431GS OOSTERWOLDE FR Combi C1
Hoogkerk/Nic. A2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 19 Januari 2019 16:00 17:10 Hoogkerk Zuiderweg 70 9744AP GRONINGEN Combi A1
DIO/Donkerbroek/VZK B2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 19 Januari 2019 17:00 18:00 Boekhorst De Haer 1 8431GS OOSTERWOLDE FR Combi B1
DIO/Donkerbroek/VZK B1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Zaterdag, 19 Januari 2019 18:00 19:00 Boekhorst De Haer 1 8431GS OOSTERWOLDE FR Combi B2
Invicta/Frigro 2-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 19 Januari 2019 18:40 19:50 De Fugelkamp Fugelkamp 10 9281MA HARKEMA Sparta 2
Invicta/Frigro 1-Sparta (Ze) 1 Zaterdag, 19 Januari 2019 19:50 21:00 De Fugelkamp Fugelkamp 10 9281MA HARKEMA Sparta 1
Sparta (Ze) F1-WWMD F1 Zaterdag, 26 Januari 2019 09:00 09:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta F1
Sparta (Ze) E1-Oerterp/VKC E2 Zaterdag, 26 Januari 2019 10:00 10:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta E1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2-Stadskanaal '74 C1 Zaterdag, 26 Januari 2019 11:00 12:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2-Drachten/Van der Wiel B2 Zaterdag, 26 Januari 2019 12:00 13:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1-DIO/Donkerbroek/VZK B2 Zaterdag, 26 Januari 2019 13:00 14:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1-Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1 Zaterdag, 26 Januari 2019 14:00 15:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2-Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4 Zaterdag, 26 Januari 2019 15:00 16:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2-WSS A1 Zaterdag, 26 Januari 2019 16:00 17:10 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1-Drachten/Van der Wiel A2 Zaterdag, 26 Januari 2019 17:10 18:20 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A1
Sparta (Ze) 3-De Parabool 7 Zaterdag, 26 Januari 2019 18:20 19:30 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 3
Sparta (Ze) 2-De Hoeve/Due Amici Fitness 3 Zaterdag, 26 Januari 2019 19:30 20:40 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Wordt Kwiek D2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Zaterdag, 02 Februari 2019 10:50 11:50 MFA MeJander Willinge Prinsstraat 24 8421PE OLDEBERKOOP Combi D2
ROG B1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Zaterdag, 02 Februari 2019 11:55 12:55 Beyum Amkemaheerd 293 9736BV GRONINGEN Combi B2
VZK/Donkerbroek E1-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 02 Februari 2019 13:00 13:55 De Bongerd Leeksterweg 23 8433KV HAULERWIJK Sparta E1
ROG A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 02 Februari 2019 13:00 14:10 Beyum Amkemaheerd 293 9736BV GRONINGEN Combi A2
Invicta/Frigro C2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Zaterdag, 02 Februari 2019 13:15 14:15 Van der Bijhal Maartensplein 1 9291BZ KOLLUM Combi C1
Pallas '08 D1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1 Zaterdag, 02 Februari 2019 14:40 15:40 Camminghahal Kalverdijkje 82 8924JJ LEEUWARDEN Combi D1
DTS (S) 3-Sparta (Ze) 3 Zaterdag, 02 Februari 2019 15:20 16:30 Surventohal Warreboslaan 1 9231AG SURHUISTERVEEN Sparta 3
Pallas '08 2-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 02 Februari 2019 16:40 17:50 Camminghahal Kalverdijkje 82 8924JJ LEEUWARDEN Sparta 2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1-Udiros A1 Zaterdag, 02 Februari 2019 17:25 18:35 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A1
Pallas '08 1-Sparta (Ze) 1 Zaterdag, 02 Februari 2019 17:50 19:00 Camminghahal Kalverdijkje 82 8924JJ LEEUWARDEN Sparta 1
Sparta (Ze) E1-Wordt Kwiek E3 Zaterdag, 09 Februari 2019 09:00 09:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta E1
Sparta (Ze) F1-DTL F1 Zaterdag, 09 Februari 2019 09:00 09:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta F1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2-Spes (E) C1 Zaterdag, 09 Februari 2019 10:00 11:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1-De Granaet C2 Zaterdag, 09 Februari 2019 11:00 12:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2-ROG B1 Zaterdag, 09 Februari 2019 12:00 13:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1-Oerterp/VKC B1 Zaterdag, 09 Februari 2019 13:00 14:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1-DTS (S) D1 Zaterdag, 09 Februari 2019 14:00 15:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2-De Wâlden D2 Zaterdag, 09 Februari 2019 15:00 16:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D2
Ritola A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 09 Februari 2019 15:30 16:40 De Zwet De Klencke 32 9472RN ZUIDLAREN Combi A1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2-NKC (N) A1 Zaterdag, 09 Februari 2019 16:00 17:10 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A2
Sparta (Ze) 3-NKC (N) 1 Zaterdag, 09 Februari 2019 17:10 18:20 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 3
Sparta (Ze) 2-Oranje Zwart 2 Zaterdag, 09 Februari 2019 18:20 19:30 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Sparta (Ze) 1-Oranje Zwart 1 Zaterdag, 09 Februari 2019 19:30 20:40 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 1
Stadskanaal '74 C1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 Zaterdag, 16 Februari 2019 13:35 14:35 De Spont Gandhiplein 3 9501DB STADSKANAAL Combi C2
Sparta (Ze) E1-De Pein E2 Zaterdag, 02 Maart 2019 11:00 11:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta E1
Sparta (Ze) F1-De Wâlden F1 Zaterdag, 02 Maart 2019 11:00 11:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta F1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1-Harkema C1 Zaterdag, 02 Maart 2019 12:00 13:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C1
AVO A3-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 02 Maart 2019 12:35 13:45 Kloosterveste Traverse 48 9408MD ASSEN Combi A1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2-Noordenveld B1 Zaterdag, 02 Maart 2019 13:00 14:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1-Ritola B1 Zaterdag, 02 Maart 2019 14:00 15:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2-Flamingo's D2 Zaterdag, 02 Maart 2019 15:00 16:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2-Noordenveld A1 Zaterdag, 02 Maart 2019 16:00 17:10 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A2
Sparta (Ze) 3-De Hoeve/Due Amici Fitness 4 Zaterdag, 02 Maart 2019 17:10 18:20 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 3
Sparta (Ze) 2-Harkema 2 Zaterdag, 02 Maart 2019 18:20 19:30 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Sparta (Ze) 1-Harkema 1 Zaterdag, 02 Maart 2019 19:30 20:40 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 1
It Fean E2-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 09 Maart 2019 09:00 09:55 Surventohal Warreboslaan 1 9231AG SURHUISTERVEEN Sparta E1
It Fean F1-Sparta (Ze) F1 Zaterdag, 09 Maart 2019 09:00 09:55 Surventohal Warreboslaan 1 9231AG SURHUISTERVEEN Sparta F1
DTL D1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1 Zaterdag, 09 Maart 2019 11:00 12:00 De Ynset De Morgenzon 7 9151KM HOLWERD Combi D1
WSS 4-Sparta (Ze) 3 Zaterdag, 09 Maart 2019 11:00 12:10 De Binding Raadhuislaan 26 9665JD OUDE PEKELA Sparta 3
It Fean/Boelenslaan C2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Zaterdag, 09 Maart 2019 12:00 13:00 Surventohal Warreboslaan 1 9231AG SURHUISTERVEEN Combi C1
Noordenveld B2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 09 Maart 2019 12:15 13:15 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi B1
Drachten/Van der Wiel B2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Zaterdag, 09 Maart 2019 13:15 14:15 SNIJ Noord Hal Sportlaan 7 9203NV DRACHTEN Combi B2
Quick '21 A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 09 Maart 2019 14:40 15:50 De Hege Fiif Van Helsdingenstraat 6 9254CE HURDEGARYP Combi A2
EKC 2000 2-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 09 Maart 2019 17:45 18:55 Emmerhout Houtweg 105 7823PE EMMEN Sparta 2
EKC 2000 1-Sparta (Ze) 1 Zaterdag, 09 Maart 2019 19:00 20:10 Emmerhout Houtweg 105 7823PE EMMEN Sparta 1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1-SIOS (W) A1 Zaterdag, 09 Maart 2019 19:50 21:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A1
Flamingo's E3-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 16 Maart 2019 10:00 10:55 De Houtmoune Vaart 12 9285TX BUITENPOST Sparta E1
Noordenveld C2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 Zaterdag, 16 Maart 2019 10:15 11:15 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi C2
Noordenveld C1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Zaterdag, 16 Maart 2019 11:15 12:15 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi C1
Hoogkerk/Nic. B3-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 16 Maart 2019 12:00 13:00 Hoogkerk Zuiderweg 70 9744AP GRONINGEN Combi B1
WSS A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 16 Maart 2019 12:00 13:10 De Binding Raadhuislaan 26 9665JD OUDE PEKELA Combi A2
De Granaet B2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Zaterdag, 16 Maart 2019 15:45 16:45 Tolhuispark (zaal) Tolhuispark 2 9103SN DOKKUM Combi B2
NQL D1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Zaterdag, 16 Maart 2019 17:00 18:00 De Boppeslach Badhuswei 31 9104DX DAMWALD Combi D2
Elko 1-Sparta (Ze) 1 Zaterdag, 16 Maart 2019 17:00 18:10 De Brug Zondervanstraat 3 7916PW ELIM Sparta 1
Heerenveen A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 16 Maart 2019 18:00 19:10 Hoekstra hal It Hege Stik 9 8445PZ HEERENVEEN Combi A1
Elko 2-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 16 Maart 2019 18:30 19:40 De Brug Zondervanstraat 3 7916PW ELIM Sparta 2
Sparta (Ze) F1-De Granaet F1 Zaterdag, 23 Maart 2019 09:00 09:55 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Sparta F1
Sparta (Ze) E1-DIO E1 Zaterdag, 23 Maart 2019 10:00 10:55 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Sparta E1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1-DIO C1 Zaterdag, 23 Maart 2019 11:00 12:00 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Combi C1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1-Hoogkerk/Nic. A2 Zaterdag, 23 Maart 2019 12:00 13:10 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Combi A1
DWA/Argo A2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 23 Maart 2019 13:00 14:10 Ripperdahal Hamrik 4 9951JH WINSUM GN Combi A2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2-Drachten/Van der Wiel D2 Zaterdag, 23 Maart 2019 13:10 14:10 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Combi D2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1-Drachten/Van der Wiel D1 Zaterdag, 23 Maart 2019 14:10 15:10 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Combi D1
Sparta (Ze) 2-Invicta/Frigro 2 Zaterdag, 23 Maart 2019 18:15 19:25 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Sparta (Ze) 1-Invicta/Frigro 1 Zaterdag, 23 Maart 2019 19:25 20:35 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 1
Sparta (Ze) 3-Niek 1 Zaterdag, 23 Maart 2019 20:35 21:45 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 3
Oerterp/VKC E2-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 30 Maart 2019 09:00 09:55 De Wier De Telle 21 9247BH URETERP Sparta E1
WWMD F1-Sparta (Ze) F1 Zaterdag, 30 Maart 2019 09:50 10:45 De Bining (zaal) Engbert Pierswei 4 8409JW HEMRIK Sparta F1
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Zaterdag, 30 Maart 2019 10:00 11:00 Utingeradeelhal Spikerboor 10 8491PA AKKRUM Combi D2
De Parabool 7-Sparta (Ze) 3 Zaterdag, 30 Maart 2019 10:05 11:15 ACLO/Paddepoel Blauwborgje 16 9747AC GRONINGEN Sparta 3
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1 Zaterdag, 30 Maart 2019 11:00 12:00 Utingeradeelhal Spikerboor 10 8491PA AKKRUM Combi D1
Noordenveld B1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Zaterdag, 30 Maart 2019 12:15 13:15 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi B2
Noordenveld A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 30 Maart 2019 13:15 14:25 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi A2
DWA/Argo C2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 Zaterdag, 30 Maart 2019 14:20 15:20 Ripperdahal Hamrik 4 9951JH WINSUM GN Combi C2
De Hoeve/Due Amici Fitness 3-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 30 Maart 2019 16:10 17:20 De Duker Dwarsvaartweg 2 8391ML NOORDWOLDE FR Sparta 2
Drachten/Van der Wiel A2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 30 Maart 2019 16:35 17:45 SNIJ Noord Hal Sportlaan 7 9203NV DRACHTEN Combi A1
Oerterp/VKC B1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 30 Maart 2019 18:10 19:10 De Wier De Telle 21 9247BH URETERP Combi B1

Kv Sparta Zevenhuizen

Wij zijn...

  • Korfbalvereniging Sparta Zevenhuizen

    De omnivereniging uit Zevenhuizen (Gr) wat begon als Oefening Kweekt Kracht (OKK) in 1920 waar nu sporten als touwtrekken, jeu de boules, korfbal, klootschieten, darten en fietscrossen samenkomen. Na de naamswijziging in Sparta is deze niet meer weg te denken als vereniging en bindmiddel van vele mensen uit Zevenhuizen en omgeving.

Social Media

 

Contact

't Sierdhuis

Molenweg 12

9354 BN, Zevenhuizen

0594-123456

Stuur een e-mail, klik hier!