Agenda

Titel Aanvangsdatum Aanvangstijd Eindtijd Locatie Categorie
Sparta (Ze) E1-Wordt Kwiek E3 Zaterdag, 09 Februari 2019 09:00 09:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta E1
Sparta (Ze) F1-DTL F1 Zaterdag, 09 Februari 2019 09:00 09:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta F1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2-Spes (E) C1 Zaterdag, 09 Februari 2019 10:00 11:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1-De Granaet C2 Zaterdag, 09 Februari 2019 11:00 12:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2-ROG B1 Zaterdag, 09 Februari 2019 12:00 13:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1-Oerterp/VKC B1 Zaterdag, 09 Februari 2019 13:00 14:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1-DTS (S) D1 Zaterdag, 09 Februari 2019 14:00 15:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2-De Wâlden D2 Zaterdag, 09 Februari 2019 15:00 16:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D2
Ritola A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 09 Februari 2019 15:30 16:40 De Zwet De Klencke 32 9472RN ZUIDLAREN Combi A1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2-NKC (N) A1 Zaterdag, 09 Februari 2019 16:00 17:10 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A2
Sparta (Ze) 3-NKC (N) 1 Zaterdag, 09 Februari 2019 17:10 18:20 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 3
Sparta (Ze) 2-Oranje Zwart 2 Zaterdag, 09 Februari 2019 18:20 19:30 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Sparta (Ze) 1-Oranje Zwart 1 Zaterdag, 09 Februari 2019 19:30 20:40 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 1
Stadskanaal '74 C1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 Zaterdag, 16 Februari 2019 13:35 14:35 De Spont Gandhiplein 3 9501DB STADSKANAAL Combi C2
Sparta (Ze) E1-De Pein E2 Zaterdag, 02 Maart 2019 11:00 11:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta E1
Sparta (Ze) F1-De Wâlden F1 Zaterdag, 02 Maart 2019 11:00 11:55 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta F1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1-Harkema C1 Zaterdag, 02 Maart 2019 12:00 13:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi C1
AVO A3-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 02 Maart 2019 12:35 13:45 Kloosterveste Traverse 48 9408MD ASSEN Combi A1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2-Noordenveld B1 Zaterdag, 02 Maart 2019 13:00 14:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1-Ritola B1 Zaterdag, 02 Maart 2019 14:00 15:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi B1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2-Flamingo's D2 Zaterdag, 02 Maart 2019 15:00 16:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi D2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2-Noordenveld A1 Zaterdag, 02 Maart 2019 16:00 17:10 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A2
Sparta (Ze) 3-De Hoeve/Due Amici Fitness 4 Zaterdag, 02 Maart 2019 17:10 18:20 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 3
Sparta (Ze) 2-Harkema 2 Zaterdag, 02 Maart 2019 18:20 19:30 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Sparta (Ze) 1-Harkema 1 Zaterdag, 02 Maart 2019 19:30 20:40 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 1
It Fean E2-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 09 Maart 2019 09:00 09:55 Surventohal Warreboslaan 1 9231AG SURHUISTERVEEN Sparta E1
It Fean F1-Sparta (Ze) F1 Zaterdag, 09 Maart 2019 09:00 09:55 Surventohal Warreboslaan 1 9231AG SURHUISTERVEEN Sparta F1
DTL D1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1 Zaterdag, 09 Maart 2019 11:00 12:00 De Ynset De Morgenzon 7 9151KM HOLWERD Combi D1
WSS 4-Sparta (Ze) 3 Zaterdag, 09 Maart 2019 11:00 12:10 De Binding Raadhuislaan 26 9665JD OUDE PEKELA Sparta 3
It Fean/Boelenslaan C2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Zaterdag, 09 Maart 2019 12:00 13:00 Surventohal Warreboslaan 1 9231AG SURHUISTERVEEN Combi C1
Noordenveld B2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 09 Maart 2019 12:15 13:15 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi B1
Drachten/Van der Wiel B2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Zaterdag, 09 Maart 2019 13:15 14:15 SNIJ Noord Hal Sportlaan 7 9203NV DRACHTEN Combi B2
Quick '21 A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 09 Maart 2019 14:40 15:50 De Hege Fiif Van Helsdingenstraat 6 9254CE HURDEGARYP Combi A2
EKC 2000 2-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 09 Maart 2019 17:45 18:55 Emmerhout Houtweg 105 7823PE EMMEN Sparta 2
EKC 2000 1-Sparta (Ze) 1 Zaterdag, 09 Maart 2019 19:00 20:10 Emmerhout Houtweg 105 7823PE EMMEN Sparta 1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1-SIOS (W) A1 Zaterdag, 09 Maart 2019 19:50 21:00 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Combi A1
Flamingo's E3-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 16 Maart 2019 10:00 10:55 De Houtmoune Vaart 12 9285TX BUITENPOST Sparta E1
Noordenveld C2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 Zaterdag, 16 Maart 2019 10:15 11:15 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi C2
Noordenveld C1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1 Zaterdag, 16 Maart 2019 11:15 12:15 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi C1
Hoogkerk/Nic. B3-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 16 Maart 2019 12:00 13:00 Hoogkerk Zuiderweg 70 9744AP GRONINGEN Combi B1
WSS A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 16 Maart 2019 12:00 13:10 De Binding Raadhuislaan 26 9665JD OUDE PEKELA Combi A2
De Granaet B2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Zaterdag, 16 Maart 2019 15:45 16:45 Tolhuispark (zaal) Tolhuispark 2 9103SN DOKKUM Combi B2
NQL D1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Zaterdag, 16 Maart 2019 17:00 18:00 De Boppeslach Badhuswei 31 9104DX DAMWALD Combi D2
Elko 1-Sparta (Ze) 1 Zaterdag, 16 Maart 2019 17:00 18:10 De Brug Zondervanstraat 3 7916PW ELIM Sparta 1
Heerenveen A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 16 Maart 2019 18:00 19:10 Hoekstra hal It Hege Stik 9 8445PZ HEERENVEEN Combi A1
Elko 2-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 16 Maart 2019 18:30 19:40 De Brug Zondervanstraat 3 7916PW ELIM Sparta 2
Sparta (Ze) F1-De Granaet F1 Zaterdag, 23 Maart 2019 09:00 09:55 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Sparta F1
Sparta (Ze) E1-DIO E1 Zaterdag, 23 Maart 2019 10:00 10:55 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Sparta E1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C1-DIO C1 Zaterdag, 23 Maart 2019 11:00 12:00 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Combi C1
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1-Hoogkerk/Nic. A2 Zaterdag, 23 Maart 2019 12:00 13:10 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Combi A1
DWA/Argo A2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 23 Maart 2019 13:00 14:10 Ripperdahal Hamrik 4 9951JH WINSUM GN Combi A2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2-Drachten/Van der Wiel D2 Zaterdag, 23 Maart 2019 13:10 14:10 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Combi D2
Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1-Drachten/Van der Wiel D1 Zaterdag, 23 Maart 2019 14:10 15:10 Topsporthal Leek De Schelp 35 9351NV LEEK Combi D1
Sparta (Ze) 2-Invicta/Frigro 2 Zaterdag, 23 Maart 2019 18:15 19:25 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 2
Sparta (Ze) 1-Invicta/Frigro 1 Zaterdag, 23 Maart 2019 19:25 20:35 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 1
Sparta (Ze) 3-Niek 1 Zaterdag, 23 Maart 2019 20:35 21:45 Rodenburghal Rodenburg 2 9351PV LEEK Sparta 3
Oerterp/VKC E2-Sparta (Ze) E1 Zaterdag, 30 Maart 2019 09:00 09:55 De Wier De Telle 21 9247BH URETERP Sparta E1
WWMD F1-Sparta (Ze) F1 Zaterdag, 30 Maart 2019 09:50 10:45 De Bining (zaal) Engbert Pierswei 4 8409JW HEMRIK Sparta F1
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D4-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D2 Zaterdag, 30 Maart 2019 10:00 11:00 Utingeradeelhal Spikerboor 10 8491PA AKKRUM Combi D2
De Parabool 7-Sparta (Ze) 3 Zaterdag, 30 Maart 2019 10:05 11:15 ACLO/Paddepoel Blauwborgje 16 9747AC GRONINGEN Sparta 3
Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) D1 Zaterdag, 30 Maart 2019 11:00 12:00 Utingeradeelhal Spikerboor 10 8491PA AKKRUM Combi D1
Noordenveld B1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B2 Zaterdag, 30 Maart 2019 12:15 13:15 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi B2
Noordenveld A1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2 Zaterdag, 30 Maart 2019 13:15 14:25 De Hullen Ceintuurbaan Zuid 6 9301HX RODEN Combi A2
DWA/Argo C2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) C2 Zaterdag, 30 Maart 2019 14:20 15:20 Ripperdahal Hamrik 4 9951JH WINSUM GN Combi C2
De Hoeve/Due Amici Fitness 3-Sparta (Ze) 2 Zaterdag, 30 Maart 2019 16:10 17:20 De Duker Dwarsvaartweg 2 8391ML NOORDWOLDE FR Sparta 2
Drachten/Van der Wiel A2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A1 Zaterdag, 30 Maart 2019 16:35 17:45 SNIJ Noord Hal Sportlaan 7 9203NV DRACHTEN Combi A1
Oerterp/VKC B1-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Zaterdag, 30 Maart 2019 18:10 19:10 De Wier De Telle 21 9247BH URETERP Combi B1

Kv Sparta Zevenhuizen

Wij zijn...

  • Korfbalvereniging Sparta Zevenhuizen

    De omnivereniging uit Zevenhuizen (Gr) wat begon als Oefening Kweekt Kracht (OKK) in 1920 waar nu sporten als touwtrekken, jeu de boules, korfbal, klootschieten, darten en fietscrossen samenkomen. Na de naamswijziging in Sparta is deze niet meer weg te denken als vereniging en bindmiddel van vele mensen uit Zevenhuizen en omgeving.

Social Media

 

Contact

't Sierdhuis

Molenweg 12

9354 BN, Zevenhuizen

0594-123456

Stuur een e-mail, klik hier!